hozar (hozar) wrote,
hozar
hozar

Памятка громадянина новітньої країни

Якшо тобі несказанно повезло, і ти, придурошне, прорвався в цю власть шоб шото зробить хароше - то срочно, срочно проси прощєнія, даже єслі ротердам придумав не ти, всьо равно, на колєні, смерд, нанятий менагер, і проси прощенія.
Єслі ти, власть, придумав шото зробить не як всі і не так, як всігда украсти, а тупо зробити харашо людям - тім болєє проси прощєнія.
А якшо ти нідай Бог придумав зробить дорогу чи дорожку, набєрежну чи вікна в школи, падай ніц, бо курва твоя жінка уже построіла оконий заводік-пліточний параходік (всьо равно нікому не докажеш, а єслі не постороіла, то ти лох пєдальний) і проси прощєнія.
Перед тим як шото робить, сам накатай на себе і на подєльніків своїх телеги в усі органи і контори з щиросердечним каяттям в усіх немислімих майбутніх корупційних ділах своїх, і лише потім замов проект і попроси прощєнія.
Почни робити, позви людей подивитись проект, потім позви людей убідись, шо вони побачили проект і не забувай кожного дня просити вибачення.
Пригласи освятить свій корупційний задум батюшку, щоб захистив тебе от всякої сквєрни людської, бо недай Бог хтось подумає, що ти ніфіга не крадеш і удавиться, що на твойому місці украв би.
Потім позви всіх своїх сотоваріщей і чекай: скоро прийдуть перевіряти з обшуками.
Будь готов: напиши сам на себе статтю і не порть карму держ службовця нікому не потрібними роботами без схем, тем і прозорро

Якшо тобі повезло в стократ, і ти антікорупціонер, то ходи по місту, обов"язково з ввімкненою камерою і все фотографуй.
Так не може бути, що немає чого сфотографувати. Навіть якщо тут були порядки і красоти, як в Ніці і Монако ще вчора, то вже сьогодні тут не так. Не прощолкай - фотографуй.
Побачив, що стелять асфальт - знімай на камеру, сто пудов щось крадуть. Ці курви не можуть шоб не вкрасти.
Якщо бачиш, що кладуть плитку на алеях - фотографуй виробника і пробий по ЕДРПОУ код - то точно рідня корупціонера володіє заводом.
Якщо побачив що міняють, суки, вікна в бібліотеці - зразу знімай цих кончених на камеру- точняк шо вже попиляли по кишеням, якого хера ще мінять ті вікна шо вже не вікна вопше, а труха іще сто років постоїть.
Якшо бачиш новий автобус - кричи шо курва дорого, якшо в квартирі тепло - кричи що суки вкрали та вивели холод в офшори і в народу тотальне зубожіння. щоб їздити в нових та чистих автобусах.
Якщо красіво будеш кричати, то може тебе виберуть на Голос Міста в номінацію "Луччий пиздун" і будеш мати гонорари, буклєти, аншлаги на главній площі міста - Вінник сука застрелиться з завісті.

Якшо ти, нормальний чел і не попав в попередні номінації, ходиш на роботу і не страдаєш хуйньой і душа твоя не просе бути на цьому празніку жизні влади і антикорупціонерів, то вали з цьої країни, пока молодий і ще можеш звалити.
Бо хтось з тих, сук, що вище перечислені, точно доведе цю країну до повного знищення і тотального зубожіння, криками, істериками, ротердамами, пільгами, компенсацією пільг.
Просто знай, лише 14 % твоїх податків йде (може піти теоретично) на дороги, зупинки, алеї, парки, бібліотеки. Решту - прожруть і просруть: скаженими тарифами на скажені площі всіх скажено непотрібних кабінетів чиновників, перевіряльників, котролюючих органів,суди, фіскальні, дозвільні, регулюючі, законотворчі курва вибілені і теплі кабінети, кілометрові коридори лікарень, безтолкових бібліотек і прочія прочія ніхуя не потрібних закладів в третьому тисячолітті для нормальної сучасної людини, на зарплати всім, на пенсії, на субсиді та пільги. І тебе не спитають.

Вчений кот

Кросспостинг с ресурса, не находящегося под колпаком Лубянки: http://hozar.dreamwidth.org/
Возможность комментировать открыта только там: https://hozar.dreamwidth.org/503823.html.</font>
Tags: какие на хер теги?
Subscribe

  • Аксиома Портникова

    Кросспостинг с ресурса, не находящегося под колпаком Лубянки: http://hozar.dreamwidth.org/ Возможность комментировать открыта только там:…

  • Вічний маніфест

    До великого моменту Будь готовий кожний з вас, — Кожний може стать Богданом, Як настане слушний час. Мовиш: «Нині інші війни»?…

  • Фото дня

    Кросспостинг с ресурса, не находящегося под колпаком Лубянки: http://hozar.dreamwidth.org/ Возможность…

Comments for this post were disabled by the author