hozar (hozar) wrote,
hozar
hozar

Отака хйня, малята

Щодо Савченко.
Те, що знаю, то там дійсно є багато доказової бази: її переговори з рядом військових чинів, радикальних структур, ніби є щось із розмов з агентурою. Надіюся, що слідчо-оперативні дії здійснювалися в провадженнях проти інших осіб або ж за фактом. Адже проти нардепа не можна навіть слідчих дій проводити. Якщо ці докази здобуті законним шляхом, то проти Савченко вже є повний комплект для засудження. Один із співрозмовників та виконавців був і Рубан. Інші теж не лише її слухали, але й щось робили. Тому тут уже не лише заклики до повалення влади, як Гадя заявляла під час так званого "брифінгу". Це вже й дії, які були вчасно зупинені.

Наскільки розумію, в певний час до кола осіб, яких на ці злочини вербувала вона сама та інша агентура, попали й чесні офіцери, які надали відомості в ГРУ та СБУ. Тоді почалася спецрозробка, яку вміло вели тривалий час. Згадайте, операція вже була в розпалі минулої осені.

Перервали розробку в той момент, коли вона могла вийти з-під контролю або увійти в стадію виконання. Розумію, що мова йшла про друге. І хоча попередньо заведена зброя опинилася під контролем особи, яка працювала під прикриттям, була деактивована, ризик через появу нових партій зброї (в тому числі через невідстежені канали Семенченка) став надмірним. Саме через це було ліквідовано один із елементів плану - це плацдарм для штурму, а можливо ще й гарматне м'ясо для провокації - кемпінг під Радою. Ще до того, щоб нейтралізувати політичний фактор було форсовано процедуру реадмісії Саакашвілі. Його ніби в темну використовували як корисного ідіота та просто дуже захланного сибарита, який мав не допустити ліквідації плацдарму, а опісля стати жертвою кривавого режиму (ідіоту ще й життя врятували).

Саме тому зараз, коли все вже було на фінішній стадії, затримали Рубана й розкрили Гадю. Зараз іде її допит. Це звичайна формальність, бо вона там, очевидно, несе якусь пургу, яка наперед узгоджена з оплаченими з Росії майбутніми адвокатами, які будуть її захищати в заочному процесі (адже має всі можливості для безперешкодного виїзду). Уся ця спеціально вкинута в протокол допиту єрунда автоматично стає частиною кримінальної справи по цьому факту, а отже буде майбутньою частиною тактики продажних юристів. Наприклад, вона там гарантовано повторить цю тезу, що Рубан віз російську зброю, щоб збройні сили України влаштовували провокації проти Росії та заявить, що це постійна тактика нашої армії. Те, що вона говорила під слідчим управлінням- це лише слова, а тепер це вже офіційний матеріал в кримінальній справі.

На жаль, їй зараз навіть не можуть оголосити підозру та висунути звинувачення. А закон про блокування всіх паспортів нардепа в момент реєстрації подання про його позбавлення недоторканності досі не розглянутий. Тому вона тут використає час для максимального озвучення провокаційних російських тез, фіксації їх у томах кримінальної справи, а опісля в останній момент зникнути. Я навіть побоююся, що саме в цей момент, коли вона виконає всі свої завдання, її можуть просто прибрати й звинуватити в цьому "криваву хунту".

Тарас Чорновіл

Кросспостинг с ресурса, не находящегося под колпаком Лубянки: http://hozar.dreamwidth.org/
Возможность комментировать открыта только там: https://hozar.dreamwidth.org/501642.html.</font>
Tags: савченко
Subscribe

  • Страх убивает не хуже болезни

    На прошлой неделе были опубликованы две серии случаев. Первая поступила из Норвегии. Она касалась пяти пациентов, которые серьезно заболели в период…

  • Очередная смена парадигмы

    В медицинских школах учат, что цель кислородной терапии в том, чтобы поднять насыщение выше 95%, и что любой, кто приходит в больницу с насыщением…

  • Борис Стомахин

    Мир не был идеален нигде и никогда, тем более далек он от идеала сейчас. Быть может, XIX век, век цивилизации и прогресса, викторианская эпоха в…

Comments for this post were disabled by the author