hozar (hozar) wrote,
hozar
hozar

Іван Виговський

 Народ у нас поголовно хароший, мудрий і добрий, а чесний... З роду такого не було що один одного наїбав, чи щось там украв. А який роботящий і главне чесний, шоб там куму позвонить порешать, чи кому хабарця тикнуть так ні-ні.

А ще народ перед виборами думає, отак начитається Монтеск`є, Вольтера, Макіавеллі, чи когось із сучасних просвітителів-державників і думає - як то правильно вибір зробити, шоб за державу було не абідно, шоб рехворми там всякі...

І що ви думаєте? оскільки народ мудрий і розумний, то й вибирає гарну владу. Шоб там популіста, бандюгана чи ідіота в ВР - так ні-ні.

І презідєнти в нас усєхда були хароші - від секретаря по ідеології до завгара. Талантлівиє презідєнти, потому шо народ мудрий і розумний. 

А от останнього призідєнта якісь врагі вибрали. Нє шоб закритись в якомусь Мєжігір`ї ,чи на Ахвон поїхать, чи хоть до Путєна в гості, так він по Європам-Америкам шляється, часом по три візити за день. Нє шоб народу гроші роздать, так він на армію жертвує, а кому вона спрашіваєцця нада. Раньше жили ж якось і без армії, не вірите? Палковніка спитайте, він лічно пів армії продав, но палковнік правильний, патому шо не барига. Він же не шиколадки продавав, а танки... А народ помнить і підтримує... Народ же хароший і мудрий і всьо усігда знає...

І жив би той народ щасливо, но призідєнт мішає...


Кросспостинг с ресурса, не находящегося под колпаком Лубянки: http://hozar.dreamwidth.org/
Возможность комментировать открыта только там: http://hozar.dreamwidth.org/433215.html.</font>
Tags: смеялся
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author