hozar (hozar) wrote,
hozar
hozar

Бізнес-план від Фаїни Каплан

Чому б не взять корупцію і не зробить з неї шото путнє: перший в історії людства інтерактивний Музей наєбалова і корупції. Більшість корупційних схем має однакову структуру в усьому світі і буде інтересно їх інвентаризувать, категоризувать і систематизувать за складністю.

Перший зал буде примітивне наєбалово. Зібрать кращих карманніків Києва і дать їм справжню роботу. Клієнт буде дивитись на якогось напьорсточніка, а в нього в цей час витягнуть гаманця. (В Лас Вегасі на ура такий атракціон іде). В іншому залі - найперші згадки про корупційну поведінку з Біблії і з берестяних грамот, підробки, краплені карти. Тоді обратно шото інтерактивне: цигани.

Тоді схеми більш складні: зал фінансових пірамід. Тоді знову шото інтерактивне: "На честь відкриття музею ми за 5 гривень продамо вам ці памятні колекційні коробочки з наперсточним набором." Зібрав гроші, видав їм купони на коробочки і скажи, шо коробочки видадуть пізніше.

Тоді двері, шо схожі на вхід в новий зал, написано "Найцікавіша експозиція", а насправді то вихід з Музею, і шоб увійти в нього, тобі нада знову купить білет.

Тоді зал як оформлять майно на тещу з прикладами з діючих депутатів.
Тоді обратно шото інтерактивне. Бар, де тебе розведуть на гроші.
І в кінці складні і успішні міліардні фінансові операції, де ніколи не знайдеш кінців і нічого не доведеш, з детальною розборкою і реальними іменами.

В подарунковому магазині там тоже сплошне наєбалово, написана одна ціна, а касовий апарат вибива шото інше.
Експозиції постійно міняються. Зробить конкурс експозицій - краудсорсно громадяни тобі самі подадуть гору ідей і виконань.

Фінансуй цей проект так: бери донорську допомогу в депутатів i крупних корумпованих держслужбовців. Ті хто дадуть, - не використовуй їх як приклад корупційної діяльності, ті хто не дасть - використовуй. Це етично? Ні, конешно, це ж Музей корупції, тут можна все.

Якшо ти нагуглиш Museum of Corruption, то першими результатами буде Ukrainians vowed to turn their ex-president's estate into a "Museum of Corruption."
Так давайте там і зробим.Кросспостинг с ресурса, не находящегося под колпаком Лубянки:
http://hozar.dreamwidth.org/


Возможность комментировать открыта только там: http://hozar.dreamwidth.org/430120.html.</font>
Tags: смеялся
Subscribe

  • Защёкин и защеканцы

    Кросспостинг с ресурса, не находящегося под колпаком Лубянки: http://hozar.dreamwidth.org/ Возможность комментировать открыта только там:…

  • Страх убивает не хуже болезни

    На прошлой неделе были опубликованы две серии случаев. Первая поступила из Норвегии. Она касалась пяти пациентов, которые серьезно заболели в период…

  • Очередная смена парадигмы

    В медицинских школах учат, что цель кислородной терапии в том, чтобы поднять насыщение выше 95%, и что любой, кто приходит в больницу с насыщением…

Comments for this post were disabled by the author