hozar (hozar) wrote,
hozar
hozar

А шо, скоро выборы, шо ли?

Київська міськдержадміністрація домовилася з Китайським Консорціумом про будівництво лінії метро на Троєщину. Меморандум про співпрацю підписали 19 травня.

Консорціум, до якого входять компанії "China Railway International Group" та "China Pacific Construction Group", виступає в якості керуючого партнера, який має великий досвід у галузі будівництва об'єктів інфраструктури.

"Фахівці китайської сторони проведуть дослідження щодо поточного стану реалізації Проекту "Будівництво 4-ї лінії метро в Києві", яке розглядатиме технічні деталі; обсяг фінансових ресурсів і правовий спосіб, завдяки якому проект буде реалізований остаточно", - сказав заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Також, за його словами, дослідження включатиме оцінку юридичної та фінансової життєздатності проекту, зокрема, техніко-економічне обґрунтування та кошторис витрат. Консорціум може виступати в якості підрядника, що працює за схемою ЕРС (проектування, закупівля та будівництво) та виконувати "Проекти" за моделлю EPC+F (проектування, закупівля, будівництво та фінансування). Київська адміністрація оцінює будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метро на Троєщину у 31 мільярд 550 мільйонів гривень.

отсюди

Кросспостинг с ресурса, не находящегося под колпаком Лубянки: http://hozar.dreamwidth.org/
Возможность комментировать открыта только там: http://hozar.dreamwidth.org/418900.html.</font>
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author