hozar (hozar) wrote,
hozar
hozar

Саме так

Дедалі частіше зустрічаю тезу про те, що ми втратили вікно можливостей, яке було у 2014 році.

Але давайте глянемо, чи дійсно було в нас вікно можливостей:
1. Порошенко - безальтернативний кандидат. Так, олігарх, бізнесмен, але тоді кращого вибору не було. (Турчинов не висувався).
2. Війна на Сході: найактивніши сили Майдану пішли у добробати і волонтерство.
3. Громадянське суспільство: неспроможне представити нову політичну силу, нову управлінську команду, а також план чи бачення змін в країні.
4. Стурбований Захід, який запропонував тільки можливість відкупитись кредитами і грантами
На цьому тлі, ті зміни, які були зроблені виглядають значно більше ніж можливості, які були.

Якби ми не ставились до Порошенка, але давайте визнаємо, що він пішов на експерименти в кадрових призначеннях, він приймав неприємні рішення для себе і своєї команди. Зрештою, навіть обожнювані фейсбуком депутати потрапили в ВР через список БПП.
Просто на більше у нас не вистачило спроможності. Ми не змогли сформувати "реформаторам" потужну суспільну підтримку, не змогли витіснити олігархів, не змогли нічого протиставити медійним ресурсам тощо.

Можливість без спроможності - ніщо. Так, багато, що змінилось за 3 роки. Стало більше концепцій розвитку, стало більше досвідчених у держслужбі порядних людей, але навіть якщо сьогодні влада впаде, то у нас знову не буде достатньо спроможностей, щоб розпочати радикальну трансформацію і витіснити олігархів. У них значно більше спроможностей, щоб ще раз все захопити.
Тому: качайте спроможність і keep calm.

Віктор Андрюсів

Кросспостинг с ресурса, не находящегося под колпаком Лубянки: http://hozar.dreamwidth.org/
Возможность комментировать открыта только там.
Tags: украина
Subscribe

  • Будь готов!

    Дії населення в умовах надзвичайних ситуацій військового характеру Кросспостинг с ресурса, не находящегося под колпаком Лубянки:…

  • Куда катится этот мир?

    Все агрессивнее продвигается мысль, что вирус неживой, и поэтому его не жалко, и с ним можно делать, что угодно. А до того говорили, что у рыб нет…

  • Евгений Юрьев

    В двадцать первом веке человечество столкнулось с самой страшной опасностью для своего существования. Окситоцин - гормон заботы, принятия, нежности и…

Comments for this post were disabled by the author