hozar (hozar) wrote,
hozar
hozar

Австрийский суд вызвал землетрясение в УкраинеБачите це фото? Це члени фракції Опозиційного блоку одразу після того, як дізналися шокуючу новину про рішення австрійського суду щодо екстрадиції Дмитра Фірташа до США.

Бачите які у них пики? Бачите аж чорного Юру Бойка? Вони рельно ПЕРЕЛЯКАНІ.
Що могло злякати донедавна вальяжних "господарів життя"? Америка ж он як далеко.

Справа в тому, що Фірташ - лише очильник потужної бан... перепрошую, "команди" українських "бізнесменів", які годувалися із тіньових схем із російським газом. Фірташ, може, навіть не найбагатший з них. Але найвпливовіший - точно. І тому він зараз дуже небезпечний для Бойка і компанії. Бо Фірташ, окрім всього іншого є ще й підпільною "кишенею" В.В. Путіна в Україні.

Простіше кажучи, Дмитро Фірташ до певної міри підставна фігура. Не те щоб старигань Фунт, але недалеко від того. Він був офіційним власником і розпордником українських активів, які реально належать Путіну. Якщо помиляюся - друзі поправлять. Але такі чутки вперто ходять світом вже не перший рік.

В США Фірташу загрожує 50 років в`язниці. Тобто, враховуючи його вік - пожиттєве, навіть якщо термін років через 10 скостять удвічі за гарну поведінку.

Чи погодиться Фірташ тягти пожиттєве? А може, пристане на пропозицію прокуратури і відкриє вуста свої? Тоді з США потягнуться численні запити на екстрадицію до України стосовно різних громадян, які тягнули лямку разом з паном Фірташем в одній бан... перепрошую - "команді".

Юрій Бойко, Юлія Тимошенко, Нестор Шуфрич - далеко не повний список "зірок" першої величі в українській політиці. У Володимира Онищенка взагалі ситуація жахлива: з Лондону до Вашингтону він може відправитися не скоро, а - дуже скоро.

Звісно, Фірташ є ще й носієм різних таємниць людини, яку відома у світі як ВВХ. Тому в інтересах Фірташа мовчати. ВВХ не любить, коли його "здають". Тож можливо Дмитро Васильович погодиться сидіти пожиттєво, замість того. щоб ризикувати спити чайку. Але...

Але Бойко і компанія перелякані. І в Кремлі теж видають непристойні звуки тією частиною тіла, яка замінює більшості тамтешніх "господарів життя" голови. Бо хтозна, як повернеться. Адже Фірташу впаяють не лише крутий термін, але і конфіскацію всього майна. Не лише в США. Навіщо ж йому "тягти мазу" за всю компанію замість того, аби домовитися з американським правосуддям, а там хай буде як буде?

Добре, якщо Австрія видасть Фірташа Іспанії, хоча й маловірогідно. Тоді ще буде час, аби трохи насолодитися життям. Або якось переслати Дмитру Васильовичу термос з московським чаєм...
А якщо ні?

Американцям навіть не треба поспішати з викликом решти бан... "колег" Фірташа на суд. Тут можна вести круту політику, підвісивши над Юрою Бойком та його бан... "командою" сокиру американського правосуддя і ввічливо "прохати" як треба себе вести в українському парламенті, за які закони голосувати і яких політиків підтримувати. Можна і декого у Москві прохати про певні послуги, невимушено похитуючи тим таки теслярським інструментом.

Перелякані ці "слуги народу" як на мене навіть не комфортабельною гіпотетичною тюрмою в США. А тим, що, рубаючи кінці, ВВХ почне поїти чайком їх, коханих.

Словом, нинішнє сенсаційне рішення австрійського суду дуже сильно лупить по Кремлю і його сателітам в України. Далі буде дуже цікаво.

Павло БондаренкоКросспостинг с ресурса, не находящегося под колпаком Лубянки: http://hozar.dreamwidth.org/
Tags: украина
Subscribe

  • Хозяйке на заметку

    Кто имеет аккаунт в Твиттере, тот хорошо знает хэштег #Banderakaratel еще с 2013 года. Фактически это база пророссийских ботов. Теперь эта база…

  • Вражьи голоса

    Кому принадлежат украинские СМИ? Телевидение: Перший Національний - власть; Рада - ВРУ (эфирное время по квотам парламентских фракций и групп); 1…

  • Мамой клянусь, правда!

    Бойцы спецподразделений САА, занимающиеся зачисткой восточного берега Евфрата от террористов, накрыли командный пункт иностранной группы, воюющей…

Comments for this post were disabled by the author