hozar (hozar) wrote,
hozar
hozar

Своїм першим указом Трамп

закрив липецьку фабрику "Рошен".

Порошенко: "Наші західні друзі повинні розуміти, що це я власноручно захищаю Європу від страшних карамельок російського виробництва!".

Володимир Гройсман: "Рішення закрити липецьку фабрику "Рошен" було ухвалено під тиском МВФ. Натомість ми підвищимо мінімальний вміст цукру в найдешевших українських цукерках".

ВАНА: "Любі мОї! Я щаслива повідомити, що вчора розмовляла з Ротшильдом та змусила його все ж таки закрити ту липецьку фабрику!".

Саакашвілі: "Бариги закрили свою барижну фабрику, аби не сплачувати податків! Я розмовляв про це з вашингтонськими баригами на інавгурації нового, 45-го бариги США, і вони пообіцяли мені підтримку Держдепу! Я закрию всіх бариг, якщо мені бариги не заважатимуть! Бє-бє-бє, любі генацвале!".

Надійка-Голодайка: "Нам треба подумати про те, щоб тимчасово віддати Росії липецьку фабрику та севастопольський завод, і тоді нам повернуть Януковича та від мертвого віслюка вуха!".

Арсен Аваков: "Прикордонна служба України повинна бути готовою в 2017 році закрити Московський вентиляторний завод".

Олег Тягнибок: "Тільки патріоти з партії "Свобода" можуть правильно закрити липецьку фабрику! Всякі йудейські Ротшильди нам не вказ!".

Вадим Рабинович: "А от хто за останні десять років намагався закрити Путилівський завод?".

Олег Ляшко: "Нехай ці скотиняки не забувають, що цукерки вміють літати!".

Микола Коханівський: "Продажна промосковська влада закрила липецьку фабрику! Свободу липецькій фабриці!".

Мікола Азіров: "А от при мінє нікакіє українські фабрікі в Расії нє зікривалі".

Віталій Кличко: "Вчора в Давосі, під час моєї розмови із закритими дверима, було прийняте рішення забити на пипецьку фабрику".

Дід Панас Кросспостинг с ресурса, не находящегося под колпаком Лубянки: http://hozar.dreamwidth.org/
Tags: смеялся
Subscribe

  • Итоги года

    Заработные платы киевлян растут с июня месяца и вышли на пик в конце года. Оклады строителей выросли на 50% (до 15 000 грн). Представители домашнего…

  • Хроника зрады

    Средняя зарплата в Украине в ноябре этого года на 38,3% превышает аналогичный показатель ноября 2016 года. В течение 2017 уровень бедности в…

  • Рейтинг пиздоболов

    ... Ми стежили за президентом, тому що він лідер країни. Також ми взяли прем’єр-міністра Гройсмана. Крім того, ми стежили за словами…

Comments for this post were disabled by the author