hozar (hozar) wrote,
hozar
hozar

Огляд українського Фейсбука

ПРО ПОЛІТИКУ (Свирид Опанасович)

...В цей сповнений драматичної напруги момент, коли мірові дєятєлі ще до кінця не вирішили, чи устраювать побоїще Хуйла в песках Сирії, чи оставить його там жаритися на сонці і далі, у Мюнхен прибула комнатна собачка Хуйла Дімка Медведєв.
Собачка громко і члєнораздєльно протявкала про третю мірову встряску і про холодну войну, шо в переводі з собачого означає: “Гражданє міровиє лідєри! Єслі ви думаєте, шо Хуйло вменяєм – то ви безнадьожні ідіоти. Ми в Москве всьо такіє же долбанутиє, как і раньше, нічего нє ізменілось – ваші рукі разв’язани”.
Мірові лідери удівльонно подивилися на собачку, потом перевели вопросітєльні взгляди на Печальну лошадь. Лавров мовчки кивнув головою: “Да, ми по-прежнєму дебіли, бля”.
Мірові лідери полегшено зітхнули, Меркель махнула Ердогану білим платочком послє чого турецька артілєрія нанєсла по сирійській території удар, а марширующі арабські войска приободрилися і зашагали резвіше.
Довольний Дімка Медведєв вернувся в Москву і забився в будку. Откуда так удобно наблюдать, як отвешуватимуть звіздюлєй його хазяїну.


ПРО КУЛЬТУРУ (Татуся Бо)

У мєня задзвонив телефон...
А я маю дурну привичку, брати трубку і трошки помовчати.
Беру і чую як там чужий бадьорий мужський голос каже, "та я їбав ті таблєтки пити, вони не вставляють".
І тут я така з тиші - "Альо".
І він зразу такий плаче, і каже - "Мам, мам - це ти? "
"Та я ж, синок. А ти де лазиш, паразіт?"
А він такий - "Ма, я в міліції, я тут пацана побив".
Я така понімающе - "Та ти заїбав".
А він такий - "Ма, мені дєньги нада. 5 Тисяч".
Я така - "Та ти заїбав, синок, ти шо не знаєш, шо твоя мамка Станіславського читала. Нє вєрю".
Кинув трубку.
Не синок, а якесь стерво невоспитане)))
Tags: смеялся
Subscribe

  • Борис Стомахин

    Мир не был идеален нигде и никогда, тем более далек он от идеала сейчас. Быть может, XIX век, век цивилизации и прогресса, викторианская эпоха в…

  • Таня Борисенко

    Звичайно, тут я б могла написати пост про людей, яким "пощастило" жити в старих будинках зі старою радянською системою опалення. Тут я б…

  • Мартин Сьюэлл

    Из-за COVID-19 с точки зрения здоровья 2020 год был, пожалуй, худшим годом за последние двенадцать лет. В мировом масштабе с 2003 по 2008 год от…

Comments for this post were disabled by the author